Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Paunvere Rammumees 2018 kokkuvõte

23.juunil toimusid Palamusel Paunvere Rammumehe ja Paunvere Rammunaise võistlused, mis olid mõeldud harrastajatele.

Kell 14.00 alustasid võistlemist 7 naist ja võisteldi kolmel alal- rehvi kantimine, raskuse (10 kg) eeshoidmine ja kohvrite(2X40 kg) kandmine. Võistlus oli väga tasavägine kuigi osad võistlejad polnud varem üldse alaga kokku puutunud. Enne viimast ala oli seis selline, et kolmel naisel oli 5 punkti ja viimane ala otsustas paremusjärjestuse, mis on järgmine : Paunvere Rammunaine 2018 on kohalik neiu MIRJAM LIBLIK -palju õnne Mirjamile võidu puhul! 2.koht Anneli Plaado Voorelt. 3.koht Viivi Järve Tartust. 4.koht Eerika Ristisaar Tartust. 5.koht Terje Retter Tartumaalt. 6.koht vaid 16-aastasele Tartu neiule Merilyn Kalmusele ja 7.koht kohalikule naisele Kadri Kommerile.

Kell 15.00 algas meeste võistlus Paunvere Rammumehe tiitlile. Kohale oli tulnud 11 harrastajat ja võisteldi viiel alal- bussi vedamine, rehvi kantimine, kohvrite(2X90 kg) kandmine, palgi(75kg) surumine korduste peale ja maakivide(55, 60, 75. 90 ,95 kg) tassimine. Meeste võistlus oli samuti põnev ja tasavägine ning võitja selgus alles pärast viimast ala. Lõpparvestuses oli esimesel ja teisel kohal võrdselt punkte ning otsustavaks said parimad kohad. Kuna Tanel Kuusemaal oli 2 alavõitu, siis Paunvere Rammumees 2018 ongi TANEL KUUSEMAA Järvamaalt -palju, palju õnne Tanelile! Ja teine koht kuulub kohalikule vägilasele Madis Likk´ile. 3.koht Ivo Venig Võrust. 4.koht vaid 0.5 punktise kaotusega Alar Lehesmets Tallinnast. 5.koht Kristo Maasik Rakverest. 6.koht Siim Süld Järvamaalt. 7.koht Sten Püvi Järvamaalt. 8.koht Ragnar Heinsaar Rakverest. 9.koht Urmo Paju Tallinnast. 10.koht Ülar Saaremets Rakverest ja 11.koht Martin Niinsalu Järvamaalt.

SK Jõusport tänab kõiki võistlejaid, abimehi, kohtunikku ning Palamuse rahvast, kes meid suure pealtvaatajaskonnaga tervitas ja võistlejatele kaasa elas! Täname meie toetajaid kelle abita me võistlust korraldada ei oleks saanud- PALAMUSE KULTUUR, COOP, PESUMAAILM, BALTYRE, SAKU ÕLLETEHAS, TERVISEMUNAD, SK JÕUSPORT.

Soovime kõikidele sportlikku ja vahvat suve!

SK Jõusport meeskond

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid