Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO 2018 Rammumeeste sarja IV etapi kokkuvõte- Kambja Karu ja Karu-Kati

 

22.juunil toimusid Kambjas Eviko rammumeeste sarja järgmised etapid- Kambja Karu Kati ja Kambja Karu 2018. Naistele oli see juba 3.etapp ja meestele neljas. Ilmataat ei olnud täna nii lahke kui ta varasemalt on olnud ning kostitas meid ka väikse vihmaga, aga meie sarjas võistlevad vaid kõige vapramad ja keegi ei lasknud ennast vihmal häirida.

Kell 15.00 alustasime naiste võistlusega ja võistlustulle asusid 8 naist Tartust, Valgast, Võrust ja Jõgevalt. Võisteldi viiel alal – rehvi kantimine, kivijänn, kohvrite kandmine, raskuse ees hoidmine ning maakivide vedamine. Tänane võistlus oli tõesti erakordselt põnev, sest igal võistlusalal oli üllatusi, mis pöörasid paremusjärjestuse pea peale. Enne viimast ala oli kolmel naisel võrdselt punkte ja viimane ala otsustas ka lõpliku kohtade seisu. Kambja Karu Kati 2018 tiitli noppis endale täna esimest korda võistelnud Jõgeva naine EVELI PAHURIN Jõgevalt- palju, palju õnne Sulle, Eveli, veelkord! Teise koha saavutas eelmisel laupäeval Eestimaa Rammunaise 2018 tiitli pälvinud Marianna Bogdanova Tartust. Ja kolmandale kohale platseerus Kätlin Mannas Valgast. 4.koht Kaire Elias Tartumaalt, 5.koht Maria Mekk Valgast, 6.koht Viivi Järve Tartust, 7.koht Eerika Ristisaar Tartust ja 8.koht Evelin Vals Võrust.

Kell 17.00 algas meeste võistlus Kambja Karu 2018 tiitlile ja võistlema asusid 9 meest- 7 eestlast ja 2 lätlast. Võisteldi viiel alal – rehvi(300 kg) kantimine (5+5 kordust), kivijänn, kombineeritud ala hantlite(45 kg, 52 kg), apollon kangi (100 kg) ja palgiga (125 kg), kohvrite kandmine(2 X 130 kg, distants 30 m) ning maakivide(90kg, 105 kg, 115 kg, 120 kg, 125 kg) tassimine. Mehed ei jäänud naistele sugugi alla ning pakkusid meile kõigile väga põneva ning tasavägise võistluse. Kambja Karu 2018 tiitli pälvis eelmisel nädalavahetusel Vastseliinas võidutsenud ja Eestimaa Rammumeheks tulnud Mulgimaa mees MIHKEL RAADIK- palju, palju õnne Mihklile veelkord! Teise koha saavutas Magnus Kõur Tartust ja 3.koht Kaido Kuusikule Tartust. 4.koht Ahto Milder Aravetelt, 5.koht Taavi Toom Paidest, 6.koht Janis Krumins Lätist, 7.koht Kaido Sirge Tartust, 8.koht Tanel Kuusemaa Ahulast ja 9.koht Intars Sauskajs Lätist.

Suur tänu kõikidele võistlejatele selle meeleoluka ja põneva võistluspäeva eest! Saime taaskord kinnitust, et meil Eestimaal on ikka väga vinged naised ja mehed!
Suur tänu Kambja rahvale, kes olid kaasa elama tulnud!
Suur tänu meie abimeestele Siimule, Indrekule, Rainole, Rogerile ja Karlile ning reporterineiule Terjele!
Suur tänu kohtunikele Tarmo Mitt´ile ja Markus Männikule!

Suur tänu meie sponsoritele : Nimisponsor: EVIKO. Suurtoetajad : HEINZBAU, SAKU ÕLLETEHAS AS, SPORTLAND, UNDER ARMOUR, BALTYRE, Toetajad: C.T.GRUPP OÜ, HANTEL.EE, DAVA FOODS ESTONIA, EGGO TERVISEMUNAD, KAMBJA VALD, 24/7 FITNESS, MEESKOND-A, WWW.JOUSPORT.EE, DELFI SPORT, RING FM, TV6

Üldarvestus pärast naiste kolme etappi ja pärast meeste 4 etappi on järgmine :
naised
Marianna Bogdanova 28 punkti
Kätlin Mannas 25 punkti
Maria Mekk 21 punkti
Kaire Elias 21 punkti
Evelin Vals 13 punkti
Kätlin Piirimäe 10 punkti
Eerika Ristisaar 9 punkti
Mairi Mitt 8 punkti
Karoliine Holter 6 punkti
Viivi Järve 5 punkti

mehed
Mihkel Raadik 39 punkti
Kaido Kuusik 26 punkti
Raimo Rüütel 25 punkti
Magnus Kõur 25 punkti
Taavi Toom 22 punkti
Ahto Milder 17 punkti
Kaido Sirge 16 punkti
Marko Remlik 10 punkti
Tanel Kuusemaa 9 punkti
Mattias Viljamaa 3 punkti

Kohtumiseni 7.juulil Tartus, kus selgitame välja kes saab Raualinna Rammumeheks aastal 2018!

Harrastajate ja Palamuse rahvaga kohtume juba homme Palamusel, kus selguvad Paunvere tugevaim naine ja tugevaim mees

Soovime kõikidele kaunist ja sportlikku suve ning ootame teid kõiki meie järgmistele võistlustele võistlema ja kaasa elama!

SK Jõusport meeskond

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid