Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2021 – VI etapp – NARVA RAMMUMEES JA RAMMUNAINE 2021

5 AASTAT EVIKO RAMMUSARJA ON LÄBI SAANUD!

Laupäeval, 28. augustil toimus Narva linnuses EVIKO Rammusari 2021 finaaletapp ja sellega sai kogu sarjale ilus punkt pandud. Lõppenud hooaeg oli kindlasti üks raskemaid. 3 kuud, 3 sarja, 14+ 2 võistluspäeva – see oli väljakutse nii korraldusmeeskonnale, võistlejatele kui ka kaasaelajatele. Me oleme tänulikud kõigile, kes terve suve vältel koos meiega olid! 💛

Viimasel etapil olid võistlustules 8 meest ja 7 naist ning võisteldi taas viiel põneval alal: timber raami kandmine, apollon kangi tõstmine, liivakottide kandmine, raskuse ees hoidmine ja meremehe raami kandmine.

Finaaletapi tulemused on järgmised:

Narva Rammunaine 2021

I koht Maarika Silm

II koht Anni Kurik

III koht Marelin Jüriado

4. koht Birgit Malm

5. koht Helena Veelmaa

6. koht Viivi Järve

7. koht Lenneli Oks

Narva Rammummes 2021

I koht Mihkel Raadik

II koht Romek Velt

III koht Kristjan Puusepp

4. koht Tanel Aeg

5. koht Tiit Kallavus

6. koht Kaido Kuusik

7. koht Bret Ziukson

8. koht Ulvar Vahter

Palju, palju õnne Maarika ja Mihkel!🏆

Suur aitäh kõikidele võistlejatele, kes viie aasta jooksul on EVIKO Rammusarjas kaasa löönud! Aitäh kõikide põnevate lahingute, ägedate emotsioonide, kõikide kohtumiste ja toetavate sõnade eest! 💛Suur tänu kõigile, kes on viie aasta jooksul meie võistlustel abis olnud- teist igaühe panus on meie jaoks väga oluline ja ilma tubli meeskonnata võistlusi korraldada ei saa!💛Suur aitäh kõikidele pealtvaatajatele ja kaasaelajatele, kes viie aasta jooksul on meie võistlusi vaatamas käinud!💛Suur tänu ilmataadile, kes on meid aastate jooksul väga hoidnud!

💛Ja eriline tänu kõikidele meie toetajatele, kes on meiega olnud nii headel kui ka raskematel aastatel! Tänu teile oleme saanud teha seda, mida armastame, pakkuda võistlejatele põnevaid võistluspäevi erinevates Eestimaa nurkades ning saanud rammusporti tutvustada veelgi rohkematele inimestele.

SUUR AITÄH JA SÜGAV KUMMARDUS:

Nimisponsor- EVIKO

Suurtoetajad- Heinzbau, Baltyre Eesti, Sportland Eesti, Saku Õlletehas, Eesti Kultuurkapital, Under Armour, Valga vald, Kambja vald, Elva vald, Räpina Vald, Rapla vald, Narva Linn.

Toetajad- Peretec, Valga Sport, Tuffwraps Strength Gear, Dava Foods, A-Karuse AS, Chaga Health, PixelPrint, Engeros Otepää OÜ – Trucks and trailers, Borealis Eesti, Beautiful Me rullmassaaž, Must Ronk Käsitöökoda, Otepää Lihatööstus Edgar, Edgari külalistemaja, pood, trahter, Cärolfoto, Spaa Hotell Viiking, FunMaker Oü, Pesumaailm – Carmelita’s Elegance, R2 Sepad, Duo Sport, Dickland OÜ, RA BBQ Taevaskoja, TK asfalteerimine, TV6.

Jäänud on veel sarja võitjate väljakuulutamine ja tänuüritus. Loodame võitjatega kohtuda veel septembrikuu jooksul.

Suur tänu teile kõigile veelkord 5 aasta eest! See on olnud üks ütlemata põnev ja tore teekond! Aitäh, et olete olnud meiega!

Püsige ikka terved ja olge hoitud!

Jõuspordi meeskond

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid