Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Noored jõutreeningutele SK Jõusport jõusaalis Tartu – Riia 136A

Noormees sooritab jõutõstmise harjutust - jõutõmme

Tere kõigile noortele spordisõpradele!

 

23.-30. septembril tähistatakse üle-Euroopalist spordinädalat, mis on suurepärane võimalus leida oma tee tervislikuma eluviisi juurde. Spordinädala raames avame uksed kõigile noortele vanuses 12-19 a. Tasuta treeningu eesmärk on anda sulle võimalus tutvuda meie jõusaali võimaluste ja mugavustega ning samuti treeneritega. 

 

Oluline on saada kogemus, kuidas treenida kohe õigesti, et vältida jõusaali treeningutel tülikaid vigastusi. Sobivusel saad edaspidi treenida kas üksi või koos treeneriga. Olete oodatud tutvuma SK Jõusport jõusaali ja treenimise võimalustega Tartus, Riia 136A – täiesti Tasuta! 

 

Miks tulla proovima?

  1. Tasuta treeningperiood 25.-29. septembril: Spordinädala raames avame uksed kõigile noortele vanuses 12-19. a. Tasuta treeningu eesmärk on anda sulle võimalus kogeda, kuidas jõutreening võib muuta sinu elu ja tervist. Tutvustame jõusaali võimalusi ja treenereid. 
  2. Personaaltreener Mihkel Jalajas juhendab sind õigesti treenima: Mihkel on kogenud treener, kes jagab oma teadmisi ja kogemusi, et aidata sul saavutada oma eesmärgid tervisliku ja jõulise keha saavutamisel. Mihkel Jalajas on lõpetanud IPT personaaltreeneri koolituse ning omab Personal Trainer EQF level 4 taset. Mihkel omab ka klassikalise tõstetreeneri EKR 3 taset.
  3. Individuaalne lähenemine: Me usume, et igaüks on erinev ning vajab personaalset lähenemist. Mihkel tagab, et saad just sinu vajadustele vastavat juhendamise. Miski ei rõõmusta teda rohkem kui näha oma õpilasi saavutamas seatud eesmärke.
  4. Järjepidev treeningoskus: Meie eesmärk on aidata sul arendada üldfüüsilist treeningoskust, mis mõjutab positiivselt ka teisi eluvaldkondi. Oluline osa üldpildist on üldfüüsiline valmisolek, kehaline tervis ning võimalus areneda püstitatud eesmärkide suunas- see kõik kandub edasi teistesse eluvaldkondadesse, mille tulemus on edukas, aktiivne ja arenev inimene.

 

 

Tule juba 25. septembril kell 16.00!

 

Võta sõber kaasa ja saa osa sündmusest SK Jõusport Tartu saalis aadressil Riia 136A. Teeme koos esimese sammu tervislikuma ja tugevama tuleviku suunas.

 

Spordinädalal on meil sulle ka eripakkumine:

25.-27. septembril on 30 päeva paketid noortele (kuni 19. a) individuaal treeninguteks soodushinnaga 19 eurot (kehtib individuaalselt treenides). Pääsme ostmiseks külasta Tartu Jõusaali lehekülge.

 

Kuidas meid leida:

 

Tartu saal asub aadressil Riia 136A. (Endine MV spordiklubi)

Ootame sind ja su sõpru avastama jõusaali treeningute kasu ning alustama teekonda tervislikuma minani! Liitu meiega ja tee esimene samm oma parema tuleviku suunas.

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid