Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Mees, tule trenni!

Jõusaali treener Mihkel Jalajas näitamas muskleid, mida saavutab meeste jõusaali treening koos treeneriga

Mees, tule trenni!

Alusta juba enne uut aastat, et sinu 2024 oleks juba treeningu harjumusega täidetud. Meie uuenduskuuri läbinud jõusaal Tartus, Riia 136a ootab igas vanuses mehi 24/7 jõutreeningutele. November on meestekuu, seega eriti paslik on end just nüüd kokku võtta!  

 

Oleme kokku pannud spetsiaalse paketi, mis sisaldab ka treeneri juhendamist. See on ideaalne just neile, kes varem pole jõusaali palju külastanud või soovib just nimelt edasi arenguks juhiseid koolitatud treenerilt. 

Pühapäeval 5. novembril toimub tasuta proovipäev kõikidele soovijatele. Alates 6.11 kuni 12.11 kehtib paketile “Meeste jõutreening” ka soodushind 35€ kuu, edaspidi 39€/kuu.

 

Tule tasuta proovipäevale!

Esimese proovipäeva võtame pigem rahulikult, kuid kasvõi järgmisest päevast alates hakkame jõudu tegema – vastavalt igaühe võimekusele. Treenime 2-3 inimesega erinevate pinkide juures korraga. Grupid kuni 12- liikmelised. 


Võid tulla mistahes kellaajal vahemikus 10:00 kuni 17:00, kuid
pane tähele, et kell 11, 13, ja kell 15.00 toimuvad juba proovitrennid ka koos treeneriga Mihkel Jalajas (Personal Trainer EQF level 4). Temast saad lähemalt lugeda meie treenerite lehel

Nii näed kohe ära saali võimalused ja Mihkel räägib kuidas meie jõutreening edaspidi kulgema hakkab. Kindlasti räägime ka SK Jõuspordi visioonist üldiselt ning jagame teiega ka infot Jõuspordi korraldatud võistlustest. 

NB! Kell 11, 13 ja 15 grupitreeningule saad registreerida läbi Google Docs vormi. Muul ajal tule sinule sobivas vahemikus kohale ja me lubame su saali sisse. 

Tasuta proovipäeval pääsed Spordiklubi Jõusport Tartu jõusaali tasuta! Võta kaasa vaid trenniriided ja muu vajalik. Kui otsustad meie juures treenima hakata, saad “Meeste jõutreening” paketi osta kodulehelt. Sinult küsitakse nime ja isikukoodi, sest siis pääsed saali ID kaardi skaneerimisel. Mugav, eks? Jah, ka Stebby kaudu on meiega võimalik liituda. Tutvustame kõike kindlasti ka 5.11 toimuval tasuta proovipäeval, kuid agaramad saavad juba siit lugeda, kuidas osta Stebby pilet SK Jõuspordi Tartu saali.

Otsusta jõutreeningu kasuks juba täna!

Tule treeni individuaalselt või koos teistega treeneri juhendamisel. Lisaks on võimalik treenida ka koos treeneriga personaalselt. Sedasi on kogu treeneri tähelepanu ainult sinul ning keskendutakse vaid sinu arengule lähtuvalt sinu tasemest, soovidest ja võimekusest. Millise tee sa ka valid, oluline on, et sa alustad treeningutega. See on kõige raskem, me teame! Kuid tee seda nüüd novembris – meeste tervise kuul. 

 

Kui sul on mistahes lisaküsimusi, siis kirjuta meile julgelt tartujousport@gmail.com või helista. Kontaktid leiad lehe päisest ja jalusest. 

 

Trennis näeme!Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid