Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Miks eelistada jõusaali külastust päevasel ajal

Jõusaali trenn päevasel ajal - lisainfo

Miks eelistada jõusaali külastust päevasel ajal?

Oleme veendunud, et jõusaal peaks olema kõigile kättesaadav just siis, kui see sulle kõige paremini sobib. Samuti peaks see olema mugav ja turvaline koht treenimiseks nii algajatele kui ka kogenud jõusaalis käijale.

Tartu Jõusport on avatud 24/7, kuid päevasel ajal on siin palju rohkem ruumi treenida. Seepärast oleme koostanud ajalise piiranguga päevase paketi 30-ks päevaks, mis võimaldab sul jõusaali külastus teha ära varahommikul või päevasel ajal, nii nagu sinu elustiil seda võimaldab. Paketis sisaldub: 

 

     • Jõusaali külastus E-R 00:00 -14:00 ja L,P 6:00-23:00. 
     • Parima hinnaga eestis 19€/kuu
     • Pole vaja sõlmida lepingut
     • Kogu jõusaali kasutus 

4 põhjust, miks minna jõusaali hommikul või päevasel ajal?

1. Rahu ja vaikus

On tavaline ja mõistetav, et õhtuti on üle linna jõusaalides rohkem rahvast. Päevane aeg jõusaalis tagab sulle rahulikuma treenimise keskkonna. Vähem rahvast, tähendab vähem sagimist ja rohkem vabu jõusaali seadmeid. Hommikune rahu enne päeva melu võimaldab sul keskenduda oma treeningule täielikult ja annab hea energia kogu päevakst. Lõunapausi ajal treenimisel on aga võimalus kiirendada oma ainevahetust enne järgmist tööetappi. 

2. Personaaltreener 100% sinu päralt

Ka sellel juhul on parim aeg just nimelt hommikul või pärastlõunal. Meie jõusaali treenerid on eksperdid oma valdkonnas. Õhtuti on enamasti treeningud gruppidele, seega päevasel ajal on neil rohkem aega sinuga personaalselt töötada, et aidata sul saavutada just sinu eesmärgid. Olgu selleks siis lihaste kasvatamine, kaalu langetamine või üldine heaolutunne. Seega lisatasu eest on võimalus kaasata personaaltreener, kes pühendub 100% ainult Sinule. 

3. Tervislik rutiin

Regulaarne treening päevasel ajal aitab sul luua tervisliku rutiini, mis mõjutab positiivselt kogu su elu. Energilisena alustatud päev tagab produktiivsuse tõusu ka tööl ja vaba aja veetmisel. Ajaga kasvab enesekindlus, tekivad uued kontaktid ja võib-olla leiad endale hea treeningu partneri. 

4. “Hommik on õhtust targem…”

Hommikul ja päeval on keha palju aktiivsem ning valmis taluma paremini koormust. Õhtuks on tihtipeale nii vaim kui keha väsinud ja treening ei ole nii tõhus või kipub üldse vahele jääma. 

Seega, mõtle, mida saaksid sina oma päevas muuta või ümber paigutada, et võimaldada endale tunnike või paar aega enda füüsise parandamiseks?


Ehk õnnestub sul tunnike varem ärgata? Võib-olla saad iganädalase koosoleku liigutada hilisemaks või vastupidi varasemaks, et peale lõunat oleks hea üks jõusaali külastus teha. Peale trenni oled kindlasti rohkem valmis “maailma vallutama”, näed elu kirkamates värvides ning tead, et oled kõik selle teinud selleks, et tugevdada oma tervist. PS! Sama kehtib ka hilisõhtuste aegade kohta. 

Hirmud on loomulikud, aga ka ületatavad

Mõned inimesed võivad jõusaali külastamise ees kõhelda mitmetel põhjustel, sealhulgas:

 

   • Ebapiisav enesekindlus: tunned end ebakindlalt oma välimuse või treeninguvõimete osas.  
   • Hirm vale tehnika ees: kardad vigastuste saamist, kuna ei tea, kuidas õigesti harjutusi teha
   • Häbelikkus: tunned häbi, kui tunned, et neid jälgitakse või hinnatakse. See võib põhjustada ebamugavust ja soovi vältida avalikke treeningukohti. 
   • Ajapuudus – kas tõesti ajapuudus või korrapäratus igapäevaelus? Võib-olla ongi sul just see rutiin puudu, et hakata elus korda looma? 


Julgeme 100% öelda, et meie juures treenivad sõbralikud ja abivalmid inimesed.
Nagu kirjutasime, siis päeval on saalis rahulikum. Vähem silmapaare on alustamiseks just hea. Kuid sellest hoolimata võib sul olla ebakindlus jõusaali tulemise osas. See on mõistetav. 

Teine võimalus on koheselt alustada treenimist personaaltreeneriga. Kvalifitseeritud treener oskab küsida õigeid küsimusi, et selgitada sinu soovid, kuidas soovid treenida või kuhu treeningutega jõuda. Koos tehakse läbi  jõukohased harjutused, et eesmärkideni jõuda. Treener toetab sind nii harjutuste tegemisel, kuid on tänu vaid sinuga tegelemisele sulle kindlasti ka mentaalselt toeks. 

Kuidas alustada?

Kõigepealt tuleb teha esimene samm ja selleks on vastu võtta otsus treenima hakata. See on kõige raskem. Jõuspordi klubiga liitumine on lihtne! Külasta meie kodulehte jousport.ee/jousaal-tartu ja vali endale sobiv päevane pakett, mis maksab 19€ ja kehtib 30 päeva. Ei mingit lepingut ja soodsaim hind Eestis! Personaaltreeneri tasu on 45€. Treeningud personaaltreeneriga tueb eelnevalt kokku leppida. Lisainfo nende kvalifikatsioonide kohta leiad treenerite lehelt. 

Saali pääsed ID kaardiga skaneerides uksel sellelt õige triipkoodi (juhendi leiad Tartu jõusaali lehelt).

 

Järgmine samm on treeningule kohale tulla. Nüüd sa juba tead, et päevasel ajal on vähem rahvast ja võib-olla sobib see just sinule paremini. Peamine on teha otsus ja meie toetame sind treeningutel igal juhul.

Tartu Jõusport - Sinu tervise partner

Oleme siin, et toetada sind teekonnal tervislikuma ja energilisema elu suunas. Kasuta võimalust treenida päevasel ajal, leides, personaalse toe ja tekitades tervisliku rutiini. Koos jõuame kaugemale!

Tule ja külasta meid aadressil jousport.ee/jousaal-tartu ning soeta soodsaima hinnaga päevane treening pakett juba täna!

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid

Jõusaali treener Mihkel Jalajas näitamas muskleid, mida saavutab meeste jõusaali treening koos treeneriga

Mees, tule trenni!

Mees, tule trenni! Alusta juba enne uut aastat, et sinu 2024 oleks juba treeningu harjumusega täidetud. Meie uuenduskuuri läbinud jõusaal

Loe postitust