Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Meie treenerid

TREENER TAAVI

Taavi Kärner on tegelenud võistlusmastaabis jõutõstmisega alates aastast 2015. Võistelnud läbi erinevate kaalukategooriate alates 74 kg, 83 kg ning hetkel 93 kg kaaluklassis. Pikema võistluste perioodi jooksul on Taavi saavutanud mitmeid medalikohti nii noorte, juuniorite, kui ka absoluutkategoorias. Paralleelselt võistlemisega on Taavi osalenud võistluste korraldamistel ja läbiviimisel Eesti, Euroopa ning maailma tasemel.

Tema poolt läbiviidavate treeningute üldised, olulised eesmärgid on luua järjepidev üldfüüsiline treeningoskus, mida saab saavutada luues keskkonna, kus on pühendunud treener, kes jälgib, arvestab ja motiveerib treeningutel osalevaid sportlasi. Oluline osa üldpildist on üldfüüsiline valmisolek, kehaline tervis ning võimalus areneda püstitatud eesmärkide suunas- see kõik kandub edasi teistesse eluvaldkondadesse, mille tulemus on edukas, aktiivne ja arenev inimene.

TREENER MARKO

SK Jõuspordi treener Marko Mumm on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna 2013. aastal cum laude. Omab jõutõste treenerikutset EKR-5 ning kuulub Jõutõsteliidu kutsekomisjoni. Töötab Tartu Vanglas kehalise ettevalmistuse peaspetsialistina ja treenerina ka TKHK-s. Töötanud treenerina alates 2012 aastast, mille suurimaks edulooks võib tuua välja euroopa meistritiitli jõutõmbes. Lisaks arvukalt Eesti meistritiitleid noorte, juuniorite ja täiskasvanute arvestuses. Marko on tulnud mitmeid kordi Eesti meistriks juuniorite ja täiskasvanute arvestuses.

Parimad tulemused:

Kükk 255 kg

Lamades surumine 200 kg

Jõutõmme 282,5 kg

Treener Gedrik Keinast Puhja saali treener

TREENER GEDRIK

Gedrik Keinast on Tartu ülikooli kehakultuuri bakalaureuse diplomiga ja tema erialaks oli raskejõustik ning suunamooduliks personaaltreeningud. Eraldi on ta teinud personaaltreeneri paberid. Ülikoolis andis Gedrik praktika raames mitu aastat jõusaali- ning üldfüüsilisi treeninguid gümnaasiuminoortele.
Gedrik annab treeningud lastele, noortele ja täiskasvanutele Puhja Koolis.