Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

WSF BALTIC CUP – EMAJÕE RAMMUMEES 2021

WSF BALTIC CUP – EMAJÕE RAMMUMEES 2021 on selleks aastaks peetud ning võitja selgunud. Eesti, Läti ja Leedu rammumeeste vahel toimus ülipõnev lahing, kus iga võistlusala pakkus üllatusmomente. Kindlat ei olnud midagi kuni võistluste lõpuminutiteni ning alles siis selgus paremusjärjestus. Täna võeti mõõtu viiel alal: rehvi kantimine, kohvrite kandmine(2X130 kg), palgi tõstmine(120 kg), jõutõmme axle kangiga ning atlaskivide tõstmine üle raami.Ja nüüd tulemused:

I koht Mihkel Raadik, Eesti – 43,5 punkti

II koht Audrius Jakubaitis, Leedu – 42,5 punkti

III koht Gilbertas Tamulevičius, Leedu – 36,5 punkti

4. koht Kaido Kuusik , Eesti – 33,5 punkti

5. koht Tiit Kallavus, Eesti – 33, 5 punkti

6. koht Kristjan Puusepp, Eesti – 32,5 punkti

7. koht Lukas Mataitis, Leedu – 28,5 punkti

8. koht Kaarel Kaldvee, Eesti – 26,5 punkti

9. koht Tanel Aeg, Eesti – 24 punkti

10. koht Bret Ziukson, Eesti- 21 punkti

11. koht Raivis Gintauts, Läti – 6 punkti

Palju, palju õnne, Mihkel, võidu puhul! Oleme rõõmsad, et võit jäi koju 💛Suur tänu, hea Tartu publik, kaasa elamast! Suur tänu meie meeskonnale taaskord eduka ja hästi sujunud võistluspäeva eest! 💛Meie meeskonda ja võistlejaid toitlustas täna Mahekohv– aitäh maitsvate pannkookide eest!

SUUR AITÄH Tartu linn, Eesti Kultuurkapital, EVIKO, Baltyre Eesti, Saku Õlletehas, Tuffwraps Strength Gear, OlyBet Estonia, NOCCO Eesti, Tartu Turg, Jõusport. Tänu teile sai meie tänane võistluspäev teoks! 🤗

10 võistlust tehtud, 4 veel! 💪

Loodame, et saame oma võistlustega siiski hooaja lõpuni jätkata ning ei pea neid uute piirangute tõttu ära jätma. Hoiame teid kõikide muudatustega kursis juhul kui need peaksid tulema! Praeguse seisuga kohtume 14. augustil Raplas, kus toimub EVIKO Rammusarja V ehk eelviimane etapp.

Püsige ikka terved ja olge hoitud! 🤗Jõuspordi meeskond soovib ilusat suve jätku!☀️

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid