Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste sarja V etapi kokkuvõte

Head spordisõbrad!

Raualinna Rammumees 2018 on selgunud!

7.juulil toimus Tartus Tasku keskuse kõrval Hansapäevade raames juba viiendat aastat järjest Raualinna Rammumehe võistlus, mis oli ühtlasi EVIKO rammumeeste sarja 5.etapp.
Kohale oli tulnud 9 vägilast nii Eestist kui Lätist. Võisteldi viiel alal: 10-tonnise rekka tõmbamine, rehvi kantimine, palgi surumine ringsüsteemis, kohvrite kandmine ja jõutõmme Apollon kangiga.

Oli ülipõnev võistlus ja Raualinna Rammumees 2018 on Mulgimaa mees Mihkel Raadik, kes on hetkel ka Eviko rammumeeste sarja üldliider. Mihklil küll esimene ala ebaõnnestus, aga iga järgneva alaga ta tõusis ja pärast kolme ala oli esikolmikul võrdselt 11 punkti. Neljandal võistlusalal võttis Mihkel alavõidu ja viimasel alal 2.koha ning võit oligi kindlustatud! Palju õnne Mihklile! 🙂
2.koht Kaido Kuusik Tartust. Kaido pakkus Mihklile kõva konkurentsi palgi surumises- Kaido tulemuseks 140 kg ja Mihklil 145 kg- supertulemused mõlemad.
3.koht Magnus Kõur Tartust. Magnus tegi viimasel alal ülikõva etteaste ja võttis siit alavõidu 20 kordusega jõutõmbes. Sellega tõusis ta esikolmikusse ja saavutas kolmanda koha.
4.koht Ahto Milder Aravetelt. Ahto tegi täna suurepärase võistluse ja oli kuni viimase alani esikolmikus, aga võrdsete punktidega jäi siiski neljandaks.
5.koht Mareks Leitis Lätist
6.koht Intars Sauskais Lätist
7.koht Vahur Mägi Tallinnast
8.koht Tanel Kuusemaa Järvamaalt
9.koht Taavi Toom Paidest

Suur tänu kõikidele toetajatele : Nimisponsor EVIKO Suurtoetajad : HEINZBAU, SAKU ÕLLETEHAS AS, SPORTLAND, UNDER ARMOUR, BALTYRE, Toetajad: C.T.GRUPP OÜ, HANTEL.EE, DAVA FOODS ESTONIA, EGGO TERVISEMUNAD, SCANIA EESTI; TASKU KESKUS, CINAMON, 24/7 FITNESS, MEESKOND-A, WWW.JOUSPORT.EE, DELFI SPORT, RING FM, TV6

Suur tänu kõikidele võistlejatele, pealtvaatajatele ja abilistele, kes meie võistluspäeva õnnestumisele kaasa aitasid!
Meil olid täna abis Tõnis, Märten, Janno, Sten-Anders, Sander, Kristjan, Tiina ja noor vabatahtlik Kelly. Suur tänu teile kõigile!
Kohtunikuks ikka Tarmo Mitt.

Eviko rammumeeste sarja üldarvestus pärast 5.etappi on järgmine:
Mihkel Raadik 49 punkti
Kaido Kuusik 35 punkti
Magnus Kõur 33 punkti
Taavi Toom 26 punkti
Raimo Rüütel 25 punkti
Ahto Milder 24 punkti
Kaido Sirge 16 punkti
Tanel Kuusemaa 14 punkti
Marko Remlik 10 punkti
Vahur Mägi 9 punkti

Kohtumiseni juba järgmisel laupäeval, 14.juulil Haapsalus, kus selgitame välja Haapsalu Härg 2018 tiitli omaniku.

Seniks sportlikku ja ilusat suve jätku!

SK Jõusport meeskond

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid