Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste sarja finaaletapi ning Jõuraja kokkuvõte

Kallid SK Jõuspordi sõbrad!

Meil on hea meel teada anda, et meie hooaeg on ilusa punkti saanud. 25.augustil veetsime terve päeva Tartumaa Tervisespordikeskuses, kus kell 10.00 alustasime Jõumängudega, kell 13.00 algas Väepäevade Rammunaise võistlus ning kell 15.00 alustasid mehed võistlemist Väepäevade Vägilase tiitlile. Samal ajal toimusid ka Väepäevad, kus oli tegevust kogu perele.

Aga nüüd kõigest järgemööda 🙂

Kuna ilmataat ei olnud täna just kõige paremas tujus ja juba hommikust peale olid vihmakraanid lahti keeratud, siis Jõumängudele olid tulnud need kõige vapramad, kes ei lasknud ennast kehval ilmal segada. Karikad said välja antud kõikides kategooriates: Mehed absoluutklass- võitja Mihkel Keldoja, 2.koht Jaak Peterson, 3.koht Alar Lehesmets , Naised absoluutklass-võitja Karoliine Holter, 2.koht Lille Välja. Naised juunior- Lille Välja,2.koht Kadi Kertu Elias. Mehed juunior- Sten-Anders Aan, 2.koht Sander Aan. Naised seenior- Kaire Elias, Mehed seenior- Kaido Männi, 2.koht Peeter Aan. Vaatamata vihmale oli väga põnev võistlus. Aitäh, head Jõumängudel osalejad tulemast ja võistlemast!

Kell 13.00 alustasime Eviko Rammunaiste sarja viimase etapiga ja selgus Väepäevade Rammunaine 2018. Kohale olid tulnud 10 vaprat naist, kes võistlesid viiel alal : maasturi vedamine, rehvi kantimine, palgi tõstmine, kombineeritud ala ja atlas kivide tõstmine. Väepäevade Rammunaise tiitli sai endale kuulitõukaja Kätlin Piirimäe- palju, palju õnne, Kätlin! Teise koha saavutas jõutõstja Marianna Bogdanova ja kolmanda koha Eveli Pahurin. Kolmandal ja neljandal kohal oli võrdne arv punkte ja otsustavaks sai see, et Evelil oli 1 teine koht. Kätlinil paraku ei olnud ja nii saigi Kätlin Mannas neljanda koha. Viiendale kohale platseerus Maria Mekk. Kuues koht Viivi Järve, seitsmes koht Mairi Mitt, kaheksas koht Kaire Elias, üheksas koht Evelin Vals ja kümnes koht Eerika Ristisaar. Suure kummarduse on ära teeninud kahtlemata kõik tänased võistlejad, sest sellistes ilmastikuoludes võistlemine ei olnud kindlasti lihtne. Aga keegi ei lasknud ennast vihmasajust häirida ja kõik võistlesid nii hästi kui suutsid! Aitäh teile, et tulite ja võistlesite!

Pärast naiste võistlust asusid võistlustulle 6 tugevat meest, kes vaatamata pikale ja väsitavale hooajale leidsid endas jõudu ka finaaletapp kaasa teha. Meeste võistluse ajal andis ka vihm veidi järele ja viimased alad saime vihmata teha. Mehed võistlesid 6-l alal: rekka vedamine, timberi raami kandmine, palgi tõstmine, rehvi kantimine, meremehe kõnd ja kombineeritud ala. Väepäevade Vägilane 2018 on Viljandi mees Mihkel Raadik- palju, palju õnne! Mihkel tegi kaasa sarja kõik 8.etappi. Teine koht Ervin Toots Tartust, kes oli täna tõeline üllataja. Kolmas koht Ahto Milder, neljas koht Tanel Kuusemaa, viies koht Taavi Toom ja kuues koht Kaido Kuusik. Korraldajad on väga tänulikud teile kõigile tulemast ja võistlemast!

Ja Eviko sarjade kokkuvõte on järgmine:
Eviko Rammunaiste sarja esikuuik
1.koht Marianna Bogdanova 37 punkti
2. koht Kätlin Mannas 32 punkti
3. koht Maria Mekk 27 punkti
4.koht Kaire Elias 24 punkti
5 koht Kätlin Piirimäe 20 punkti
6. koht Eveli Pahurin 18 punkti

Eviko Rammumeeste sarja esikuuik
1. koht Mihkel Raadik 77 punkti
2.koht. Ahto Milder 45 punkti
3. koht Kaido Kuusik 45 punkti
4. koht Magnus Kõur 33 punkti
5. koht Raimo Rüütel 32 punkti
6. koht Taavi Toom 32 punkti

SK Jõusport tänab kõiki võistlejaid, kes meie sarjas kaasa lõid! Südamlik tänu kõikidele võistlejatele, kes ei pidanud paljuks leida täna see tunnike, et meiega koos hooajale ilus punkt panna koos maitsva õhtusöögi ja tordiga!
Täname kõiki pealtvaatajaid, kes on meie võistlustele kaasa elanud kas siis kohapeal olles või Delfi TV vahendusel! Aitäh kõikidele meie Facebooki lehe jälgijatele!

SK Jõusport on südamest tänulik oma suurepärasele meeskonnale, kes terve hooaja vältel on meie võistluspäevadel ja taustajõududena abiks olnud! AITÄH Märten! AITÄH Tõnis! AITÄH Terje! AITÄH Indrek! AITÄH Priit Värv! AITÄH Siim! AITÄH Kristjan! AITÄH Janno! AITÄH Valdur! AITÄH Riivo! AITÄH Sten- Anders! AITÄH Sander! AITÄH Janeli! AITÄH Kaire Maranik! AITÄH Tiina! AITÄH Raino! AITÄH Kelly Värv! AITÄH Markus! AITÄH Tarmo! AITÄH kõigile, kes abikäe on ulatanud! Igaühe panus on olnud väga oluline ja SK Jõusport on väga õnnelik, et meie meeskonda on tee leidnud nii palju toredaid ja armsaid inimesi- AITÄH! 🙂

Meie tänane eriline tänu kuulub aga WAKSAL WABRIKU meeskonnale Aivo ja Annika Johanson ning Emerson Siimer, kes tegid kõik selleks, et meie hooaeg saaks pidulikult ja maitsvalt lõpetatud! Waksal Wabrik on tõeliselt hubane ja mõnus koht igasuguste ürituste jaoks ning nende toit viib keele alla- AITÄH! Pidulikumaks muutis meie ürituse ka Tordikata ülimaitsev tort -suur tänu selle eest!

Ja loomulikult täname kõiki toetajaid, kes terve sarja jooksul on meie tegevusele õla alla pannud: Nimisponsor: EVIKO . Suurtoetajad : HEINZBAU, SAKU ÕLLETEHAS AS, SPORTLAND, UNDER ARMOUR, BALTYRE, TOETAJAD: C.T.GRUPP OÜ, DAVA FOODS ESTONIA, EGGO TERVISEMUNAD, MEESKOND-A, WWW.JOUSPORT.EE, WWW.HANTEL.EE, DELFI SPORT, TV6, ELVA VALD, PÕLVA VALD, PÕLVA TARBIJATE ÜHISTU, PÕLVA KULTUURIKESKUSE KOHVIK JANOVAIN, BLANCEN SERV GRUPP, STOKKER, GRÜNDER, POWTEC, VASTSELIINA PIISKOPILINNUSE SIHTASUTUS, VÕRU RASKEJÕUSTIKUKLUBI STRONGMAN, KAMBJA VALD, TASKU KESKUS, CINAMON, SCANIA EESTI AS, TEHVANDI SPORDIKESKUS SA, TARTUMAA TERVISESPORDIKESKUS, MAREPLEKS OÜ, HJH VEOD, WAKSAL EXPRESS OÜ, RÜÜTEL& RÜÜTEL, HAAPSALU LV, GRUPP OKEI OÜ, KUND METS, TOONMA GRUPP, SARVIK TRANS, LÄÄNEMAA METSAÜHISTU, ENNISTE METSAMAJANDUS, VIA FITNESS, TRIOVARA, PUBI AFRICA, NEVI PRINT, LIGHTUP, GOOD NEWS, NIPI SEAFARM, POWTEC, BLANCENSERV GRUPP, SALSEP DISAIN, TK1 OÜ, PESUMAAILM-CARMELITA´S ELEGANCE, PÜHAJÄRVE PUHKEKODU AS, 24/7 FITNESS, NATTY.EE. MEESKOND-A, WWW.JOUSPORT.EE, DELFI SPORT, TV6, RING FM.

Uskumatu, aga hooaeg ongi selleks aastaks läbi.
8.septembril ootab meid veel Pärnu, kuhu ootame võistlema kõiki harrastajaid mehi ja naisi ja siis alustame ettevalmistustega järgmiseks hooajaks. Vaikselt oleme tegelikult sellega juba tegelenud 🙂 Jääb vaid loota, et kõik meie toetajad ja koostööpartnerid on ka järgmisel aastal meiega ning teevad võimalikuks nii Rammumeeste kui ka Rammunaiste sarja toimumise. Ideaalis võiks olla ka sari harrastajatele, kuid sellest räägime siis kui toetajad on oma JAH- sõna öelnud!

Hoidkem pöialt, et ka aastal 2019 saame kohtuda terve suve vältel ja pidada maha mitmeid jõulahinguid erinevates Eestimaa paikades erinimelistele tiitlitele 🙂

Aitäh veelkord olemast meie sõbrad, meie võistlejad, meie meeskond, meie toetajad- SK Jõusport on tänulik selle võimaluse eest teha midagi nii ägedat kui seda on rammuvõistluste sarjad ja Jõumängud! 🙂

Uute kohtumisteni, armsad inimesed meie ümber ja kõike ilusat!

SK Jõuspordi nimel

Janne ja Peeter Aan

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid