Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2019 V etapi kokkuvõte

21. juunil toimus Eesti Põllumajandusmuuseumis EVIKO Rammumeeste ja -naiste sari 2019 V etapp. 6 vaprat naist ja 6 vaprat meest trotsisid kuuma ilma ning tõmbasid selga võistlusriided, et astuda vastu viiele võistlusalale. Jaanipäeva hõnguline üritus kutsus kokku palju pealtvaatajaid, kes elasid kaasa meie võistlejatele. Õhtul süüdati suur jaanituli ning löödi tantsu ansambel FIX saatel.
Aga nüüd siis kõigest järgemööda.

Naiste võistlus algas kell 18.00 ja nende võistlusalad olid järgmised: kombineeritud ala(raskuse tassimine ja rehvi lohistamine), timberi raami kandmine, kivijänn, raskuse ees hoidmine ja maakivide tassimine. Viiest alast neljal võttis alavõidu Kätlin Piirimäe, ainult raskuse ees hoidmises loovutas ta alavõidu Maarikale ja teise koha Erikale. Tempoka võistluse lõppjärjestus kujunes järgmiseks:
1.koht – Kätlin Piirimäe 48 punktiga
2.koht – Maarika Silm 41 punktiga
3.koht – Maria Mekk 40 punktiga
4.koht- Marianna Bogdanova 37 punktiga
5.koht- Kaire Elias 30 punktiga
6.koht – Erika Ristisaar – 29 punktiga

Pärast väikest hingetõmbepausi alustasid võistlemist mehed, kes võtsid mõõtu rehvi kantimises, timberi raami kandmises, kivijännis, kombineeritud alal ja maakivide tassimises. Meeste võistluse jooksul saime taaskord kinnitust, et päevad pole vennad ja et kui ühel võistlusel oled esikolmikus, siis järgmisel võid olla ka viimane. Selline see sport juba kord on. Õhtutunnil pärast kuuma suvepäeva ennast kokku võtta ja võistelda ei ole ka muidugi kõige lihtsam, aga meie sarja mehed saavad sellega siiski hakkama. Pärast kolme ala tegime väikese pausi, et jaanituli süüdata ja siis tuli kiire lõpuspurt. Meeste võistluste paremusjärjestus on alljärgnev:
1.koht- Mihkel Raadik 46 punkti
2.koht- Taavi Toom 38 punkti
3.koht- Ahto Milder 37 punkti
4.koht- Mattias Viljamaa 37 punkti
5.koht Tiit Kallavus 36 punkti
6.koht- Kaido Kuusik 31 punkti

SUUR AITÄH Eesti Põllumajandusmuuseum meid võõrustamast!

Ja nüüd meie tänusõnad neile, ilma kelleta seda võistlussarja ei oleks 

SUUR AITÄH, kallid võistlejad, et tulite vaatamata kuumale ilmale ja tööpäeva õhtule Ülenurmele Kambja Karu-Kati ja Kambja Karu tiitlitele võistlema!

Meie võistlusvarustuse sõidutab võistlusplatsile juba kolmandat hooaega järjest C.T.GRUPP. SUUR AITÄH, Priit, selle võimaluse eest!
Auhinnafondi eest hoolitseb Sportland Eesti– SUUR AITÄH!
Publiku suud teeb magusaks KOMMIPOMM – SUUR AITÄH!
Võistlejate ja meeskonna kõhtude eest hoolitses eile taas Krista, kes tõi kohale maitsvad kringlid. SUUR AITÄH Küpsetised!
Toitlustuse eest hoolitseb Waksal Ekspress– SUUR AITÄH!
Rehvi kantimise eest hoolitseb Baltyre Eesti– SUUR AITÄH!
Ja meie jookide eest hoolitseb Saku Õlletehas– SUUR AITÄH!

SUUR AITÄH, kallis SK Jõuspordi meeskond koosseisus Märten, Riivo, Terje, Indrek, Siim, Janno, Vallo, Robert, Sander, Sander, Kadi ja Kaja! Aitäh kohtunikud Tarmo ja Markus! Ilma teieta ei oleks võistluspäevad võimalikud!

Suur aitäh nimisponsor EVIKO, suurtoetatajad : Heinzbau, Sportland Eesti, Baltyre Eesti , Saku Õlletehas, Waksal Ekspress , Varna OY, Kambja
Toetajad: Scania Eesti, TK1 OÜ, C.T.GRUPP, Dava Foods Estonia, Granitman, LANDHAUS. Fitlife, KOMMIPOMM, OÜ Hellar ja Pojad, Aakre Moos, SK Jõusport.

Ja nii kurb kui see ka ei oleks, siis EVIKO sari hakkab selleks aastaks lõppema. Jäänud on veel ainult üks etapp- 20.juulil toimub Võrus meie sarja 6.etapp ja ühtlasi ka Eesti Meistrivõistlused.

Aga meie oleme juba 24.juunil Palamusel, et välja selgitada Paunvere Rammumees ja Paunvere Rammunaine 2019. Tegemist on harrastajate võistlusega ja sinna on oodatud võistlema need, kes EVIKO sarjas hetkel veel kaasa lüüa ei julge. Palamuse ootab meid juba mitmendat aastat ja läheme sinna suurima rõõmuga 

Ja lisaks on augustis ees ootamas Jõumängud- täpsemalt siis 24.augustil Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses ja sinna ootame kõiki spordiga sina-peal olevaid inimesi 

Sportlikku ja päikeselist suve jätku teile kõigile ning peatse kohtumiseni!

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid