Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2019 IV etapi kokkuvõte

15.juuni 2019, Vastseliina. Maarahva laat ja Eviko Rammumeeste ja -naiste sarja 4.etapp. Tore võistluspäev täis üllatusi ja põnevaid võistlusmomente. Kuidas siis täna läks?

Kell 11 algas põnev naiste võistlus 8 naise vahel, võistlusalasid kokku 5: rehvi kantimine, palgi surumine, pardikõnd, kombineeritud ala ja maakivide tõstmine. Nii nagu eelmistelgi võistlustel, oli ka täna väga tasavägine heitlus ja paremusjärjestus selgus alles pärast viimast ala.
Tänane lõppjärjestus oli järgmine :
1.koht- Kätlin Piirimäe 49 punkti
2.koht- Maria Mekk 40 punkti
3.koht – Maarika Silm 40.punkti
4.koht- Marianna Bogdanova 39,5 punkti
5.koht – Kaire Elias 29,5 punkti
6.koht – Mairi Mitt 25,5 punkti
7.koht – Katrina Kaska 21 punkti
8.koht- Merilyn Kalmus 12,5 punkti

Vastseliina võistlus on alati olnud veidi teistmoodi, sest kõigepealt on toimunud nii naistel kui meestel 4 võistlusala ja viimane ala toimub koos Maarahva laada pealaval. Nii oli ka sellel aastal. Seega alustasid 8 meest võistlemist pärast naiste võistluse neljandat ala ja mehed võistlesid samuti viiel alal: palgi surumine, rehvi kantimine, kombineeritud ala, hantlite tõstmine ja maakivide tõstmine. Võistlust alustas 8 meest, aga paraku pidi Rauno Heinla pärast rehvi kantimist katkestama säärevigastuse tõttu. Soovime Raunole head paranemist, sest 3 nädala pärast on teda ootamas väga tähtis välisvõistlus.
7 meest võistlesid võiduka lõpuni ja raske ning tasavägise võistluse tulemused on järgmised:
1.koht – Mihkel Raadik 49 punkti
2.koht- Taavi Toom 38 punkti
3.koht- Kaido Kuusik 36 punkti
4.koht – Ahto Milder 34 punkti
5.koht- Janis Krumins 30,5 punkti
6.koht- Tanel Kuusemaa 25,5 punkti
7.koht – Tiit Kallavus 25 punkti
8.koht- Rauno Heinla 13 punkti

Üldarvestuses juhivad hetkel naistest Marianna Bogdanova ja Maarika Silm 34 punktiga, neile järgneb 30 punktiga Kätlin Piirimäe.
Meestest juhivad Mihkel Raadik ja Ervin Toots 29 punktiga, neile järgnevad Kaido Kuusik 28 punktiga ning Taavi Toom 26 punktiga.

Täna hommikul võistlust alustades, ei arvanud keegi, et paremusjärjestus kujuneb selliseks, et Rauno Heinla on 8-ndal kohal, aga võistlussport on kord juba selline, et vigastused ei hüüa tulles oled sa nii kõva mees kui tahes 😊

Tänast võistlust aitas korraldada Võru Raskejõustikuklubi Strongman- suur aitäh! SK Jõuspordi meeskond sai veidi hinge tõmmata, et 21.juunil Ülenurmes taas võistlusplatsil olla. Püstolreporter Terje ja fotograaf Märten olid meil muidugi täna ka kohal 

Meie suurimad tänud kuuluvad aga ikka meie toetajatele. Suur aitäh nimisponsor EVIKO, suurtoetatajad : Heinzbau, Sportland Eesti, Baltyre Eesti , Saku Õlletehas, Waksal Ekspress , Varna OY
Toetajad: Powtec, Gründer. Scania Eesti, TK1 OÜ, C.T.GRUPP, Dava Foods Estonia, @Granitman, Landhaus, Fitlife, KOMMIPOMM, @Võru Võru Raskejõustikuklubi Strongman, SK Jõusport, Nipi Seafarm

Head võistlejad, spordisõbrad, meeskonnaliikmed- ootame teid kõiki juba 21.juunil Ülenurme Jaanitulel, kus selguvad Kambja Karu ja Kambja Karu Kati 2019. Tegemist on EVIKO sarja 5.etapiga.

Kohtumisteni juba loetud päevade pärast! 🙂 🤗

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid