Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Jõusport Rammusari 2020 – I etapp Jõgeva

05.07.2020 sai esmakordselt avapaugu SK Jõuspordi Rammusari, kus saavad üksteisega mõõtu võtta harrastajad rammunaised ja rammumehed. Võistlus toimus Jõgeval Laisholm Pubi ees.
Kokku olid võistlustules 18 meest ja 5 naist. Suur rõõm on näha, et huvi rammuspordi vastu on nii suur ja seetõttu said kõik võistlejad lõpuni võistelda ning eraldi finaali me ei teinud. Nii nagu eile EVIKO rammusarjas, võistlesid ka täna naised ja mehed vaheldumisi ning kokku võeti mõõtu viiel alal: rehvi kantimine, kohvrite kandmine, palgi tõstmine meestel ja sangpomm naistel, liivakotijooks ja jõutõmme. Võistlus oli ääretult põnev ja kaasahaarav ning sellist kaasaelamist publiku ja teiste võistlejate poolt nagu täna ei kohta kindlasti igal võistlusel. Suur kummardus Jõgeva publikule!

Jõgeva Rammunaine 2020

1. koht Anni Kurik
2. koht Ave Mikk
3. koht Kadi Kertu Elias
4. koht Maarja Öpik
5. koht Eerika Ristisaar

Jõgeva Rammunaine 2020 PROTOKOLL

Jõgeva Rammumees 2020

1. koht Alar Lehesmets
2. koht Ivo Venig
3. koht Mark Kihu
4. koht Riivo Tutk
5. koht Bret Ziukson
6. koht Mihkel Ruut
7. koht Joosep Allik
8. koht Robert Põldoja
9. koht Koit Põder
10. koht Marko Mumm
11. koht Heinrich Toss
12. koht Peeter Toomas Tael
13. koht Aleks Mihkelson
14. koht Siim Ala
15. koht Ragnar Heinsaar
16. koht Silver Karpp
17. koht Mikk Lehtoja
18. koht Lauri Külv

Jõgeva Rammumees 2020 PROTOKOLL

Palju õnne, Anni ja Alar etapivõidu puhul!

Soovime tänada kõiki võistlejaid väga põneva võistluse eest! Suur tänu pealtvaatajatele, kes võistlejatele kaasaelamises paljudele silmad ette tegid!Kuna meie võistlustel on ääretult oluline ka koostöö ilmataadiga, siis oleme talle tänulikud selle eest, et ta piirdus vaid paari vihmasabinaga ning kostitas meid isegi päikesega!
Ja loomulikult ei oleks me saanud täna Jõgeval olla ja seda vaatemängulist võistlust korraldada, kui meil ei oleks suurepärast Jõuspordi meeskonda ja meie toetajaid. AITÄH Jõgeva vald, Eesti Kultuurkapital, Baltyre Eesti, Saku Õlletehas,  Gruusia restoran Kolhethi, Wendre AS, Laisholm Pub, C.T.Grupp, Mõõgavõitlusselts, SK Jõusport. Lisaks täname oma häid sõpru, kes meid sel korral transpordivahenditega aitasid! Meie ümber on toredad võistlejad, lahked toetajad, suurepärased sõbrad ja usaldusväärsed meeskonnaliikmed – hindame seda ääretult kõrgelt!

SK Jõuspordi Rammusarja teine etapp toimub juba nädala pärast, 12. juulil Põlvas. Loodame teie kõigiga seal kohtuda!Ja kolmas etapp on 1. augustil Palamusel.

Uute kohtumisteni head võistlejad, pealtvaatajad ja rammuspordi huvilised!
Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid