Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2020 III ETAPP RAPLAS

Kaunil suvepäeval, 15.08.2020 toimus Raplas, Rapla melu 2020 raames, Eviko Rammumeeste ja- naiste sari 2020 III etapp, mille raames selgusid Raplamaa Rammumees ja Rammunaine. Ilmataat kostitas meid suvekuumusega, Rapla rahvas aktiivse kaasaelamisega ning võistlejad ülipõneva jõukatsumisega.
Kokku oli võistlema tulnud 12 võistlejat- 6 naist ja 6 meest. Nii nagu ikka meie võistlustel, alustasid võistluspäeva naised ning esimeseks alaks oli täna kohvritega kõnd. Kokku võisteldi viiel alal: kohvitele järgnes palgi surumine, liivakoti jooks, kombineeritud ala(rehvi kantimine + atlaskivi tõstmine) ja viimaseks alaks oli jõutõmme, mis otsustas ka lõpliku järjestuse. Naised ja mehed võistlesid taas vaheldumisi ja tänane päev pakkus palju üllatusi. Täna olid esimest korda Eviko sarjas võistlemas meie harrastajate sarja naiste võitja Anni Kurik ja harrastajate sarja meeste kahe etapi võitja Kristjan Puusepp. Mõlemad võistlejad pakkusid tugevat konkurentsi kaasvõistlejatele ning noppisid ka alavõite. Lisaks oli esimest korda võistlustules Teini Piibemaa ning meestest naases võistlusplatsile Mattias Viljamaa, kes pole sellel hooajal võistlustules olnud.

Pärast ülipõnevat ja üllatusterohket võistlus kujunes lõppjärjestus selliseks:
Naised
1.koht Maarika Silm 26 punkti
2.koht Helena Veelmaa 25 punkti
3.koht Anni Kurik 24 punkti
4.koht Viivi Järve 13 punkti
5.koht Kaire Elias 12 punkti
6.koht Teini Piibemaa 3 punkti

Raplamaa Rammunaine 2020 PROTOKOLL

Mehed:
1.koht Kaido Kuusik 25 punkti
2.koht Kristjan Puusepp 24 punkti
3.koht Taavi Toom 19 punkti
4.koht Mattias Viljamaa 17 punkti
5.koht Kevin Martihhin 12.5 punkti
6.koht Kaarel Kaldvee 7.5 punkti

Raplamaa Rammumees 2020 PROTOKOLL

Suur tänu teile, head võistlejad, selle ülipõneva võistluspäeva eest!
Suur tänu meie suurepärasele meeskonnale sujuva võistluspäeva ning hea meeleolu eest! See on ühe kordaläinud võistluspäeva ääretult oluline osa. Suur tänu, hea Rapla rahvas, kaasaelamast!
Ja sügav kummardus taaskord kõikidele meie toetajatele, kes ka praegusel keerulisel ajal meiega on! Sellel aastal on teie abi olnud eriti oluline. AITÄH Eviko, Rapla vald, Rapla Kultuurikeskus, Eesti Kultuurkapital, Baltyre Eesti, Saku Õlletehas, DAVA FOODS, Sportland Eesti, Under Armour, Wendre AS, Granitman, C.T.Grupp, TV6, Info Auto, JoyBräu Alkoholivaba Proteiiniõlu, SK Jõusport.
Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid