Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2019 III etapi kokkuvõte

1.juuni möödus EVIKO Rammusarja meeskonnal Põlvas, kus selgitasime välja Põlvamaa Rammunaise 2019 ja Põlva Pulli 2019. Kui kahel esimesel etapil ei saanud kiidusõnu lausuda ilmataadi kohta, siis täna oli ta nii helde, et saime terve päeva nautida sooja, päikeselist ja vihmata ilma. Seega esimene tänu kuulub täna just talle 

Aga milline oli meie võistluspäev? Pikk, põnev, kohati tempokas, soe, üllatav…. Lühidalt kõik, aga tulemused? Tulemustest räägime ka 

Kell 15.00 alustasid võistlemist taas 9 naist nagu ka kahel eelneval etapil. Kokku oli 5 võistlusala: väikebussi vedamine, rehvi kantimine, kohvrite kandmine ( 2X 55 kg), palgi tõstmine(40 kg) ja meremehe kõnd(130 kg 40 meetrit). Kätlin Piirimäe oli täna taas heas hoos ning noppis võistlustelt kõik 5 alavõitu ning lõpetas võistluse maksimumpunktidega. Järgnevad kohad selgusid aga kõik alles pärast viimast ala ning tasavägine heitlus lõppes järgmiste tulemustega:
1.koht – Kätlin Piirimäe- 50 punkti
2.koht – Maarika Silm- 41 punkti
3.koht- Marianna Bogdanova- 40 punkti
4. koht – Maria Mekk – 30 punkti
5.koht- Mairi Mitt -30 punkti
6.koht – Kaire Elias – 29 punkti
7.koht – Viivi Järve- 25 punkti
8. koht- Katrina Kaska – 14 punkti
9.koht- Erika Ristisaar – 11 punkti

Mehed alustasid kohe pärast naiste võistlust ja võistlustulle sööstsid 7 meest, nende hulgas ka üks Läti võistleja. Lõunanaabrid on osalenud sellel hooajal kõikidel etappidel. Meestel oli samuti kokku 5 võistlusala: rekka vedamine, rehvi kantimine, kohvrite kandmine(2X120 kg), palgi tõstmine(120 kg) ja meremehe kõnd(330 kg).
Meeste võistlus algas väikese ehmatusega, sest rekka, mida istudes tõmbama pidi, oli esimesel võistlejal justkui jääs. Otsustati rekka stardijoont natuke nihutada ning kui peakorraldaja ise rekka tõmmates liikuma sai, siis otsustati jätkata. Esimene võistleja sai ka uue katse ning võistles viimasena. Kuus meest suutsid rekkat nihutada distantsi peale ehk said kirja tulemuse meetrites ja siis tuli Tanel Kuusemaa, kes esimesel katsel rekkat liikuma ei saanud ja tõmbas rekka lõpuni ning sai kirja aja. See oli kahtlemata üllatav ning tore algus meeste võistlusele. Nagu ikka, suutsid mehed meid igal alal üllatada pakkudes toredaid võistlusmomente ning sõbralikku võidurõõmu. Tore on näha kuidas võistlejad üksteisele kaasa elavad ning üksteist toetavad- see kehtib nii naiste kui meeste võistluste puhul  Üllatusi täis võistluse lõppjärjestus selgus pärast viimase ala viimast sooritust ning kujunes järgmiseks:
1.koht- Mihkel Raadik – 46,5 punkti
2.koht- Ervin Toots- 46 punkti
3. koht- Taavi Toom – 35 punkti
4.koht – Tanel Kuusemaa- 33,5 punkti
5.koht- Kaido Kuusik – 31,5 punkti
6.koht – Rićards Buźinskis – 27,5 punkti
7.koht- Tiit Kallavus – 25 punkti

Me täname kõiki võistlejaid, kes ikka ja jälle oma võistluskotid pakivad ja meie võistlustele tulevad, ükskõik millises Eesti otsas need siis ka ei toimuks!

Aitäh, Elwa Pagar OÜ et hoolitsesid meeskonna ja võistlejate kõhtude eest ning tegid meile maitsvad kringlid!

Aitäh, Põlva linn, meid kutsumast ja aitäh, Põlva rahvas, kaasa elamast ja võistlejaid toetamast!

Meie suurimad tänud kuuluvad aga ikka meie toetajatele ja meie meeskonnale. Suur aitäh nimisponsor EVIKO, suurtoetatajad : Heinzbau, Sportland EestiBaltyre Eesti , Saku Õlletehashas, Waksal Ekspress , Varna OY
Toetajad: Põlva valdCoop PõlvaScania Eesti, @TK1 OÜ, C.T.GRUPP, Dava Foods Estonia, Granitmanan, LANDHAUS. Fitlife, KOMMIPOMMSK Jõusport.

Meie tänane meeskond oli veidi erakordne, sest paar abilist olid meie võistlustel esimest korda, aga oleme siiralt tänulikud kõigile hästi sujunud võistluspäeva eest! Iga võistlusega saame üha enam aru, et meeskonna iga lüli on väga oluline ning seda enam hindame igaühe panust, kes aitavad meil seda võistlussarja korraldada! AITÄH!

Head võistlejad, spordisõbrad, meeskonnaliikmed- me kohtume teiega juba 15.juunil Vastseliinas, kus selguvad Maarahva Vägilane ja Maarahva Rammunaine 2019. Ühtlasi on tegemist EVIKO sarja 4.etapiga.

Seniks aga ilusat suveootust ning sportlikke päevi! Uute toredate kohtumisteni! 🤗

 

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid