Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2019 II etapi kokkuvõte

Head spordisõbrad!

Eviko Rammumeeste ja -naiste sari 2019 teine etapp on peetud ning Jõgeva Jõmm ja Jõgevamaa Rammunaine selgunud. Laupäeval toimus Jõgeva linnapäevade raames meie hooaja teine võistlus, mille võib igati kordaläinuks lugeda. Aga nüüd kõigest lähemalt 

Kell 12.00 alustasid võistlemist 9 tugevat naist Jõgevalt, Elvast, Pärnust, Võrust, Tartust ja Valgast. Võisteldi viiel alal- soojenduseks joosti(naised olid nii tugevad, et jooksid  ) väikebussi enda järel tõmmates, siis kanditi rehvi, kanti 110 kilogrammist raami käte otsas, hoiti kahte raskust külgedel ning lõpetuseks kanti turjal 150 kilogrammist raami. Terve võistluse vältel sai korduvalt imestada kui tugevad ja ägedad naised ikka meie sarjas võistlevad. Ja taas oli lõpparvestuses 2 paari naisi, kellel võrdne arv punkte ning otsustavaks said paremad kohad. Tasavägise ja põneva võistluse lõppjärjestus kujunes järgmiseks:
1.koht- Marianna Bogdanova Tartust 43 punkti
2.koht- Maarika Silm Võrust 42 punkti
3.koht- Mairi Mitt Jõgevalt 37 punkti
4.koht- Viivi Järve Tartust 35
5.koht- Maria Mekk Valgast 35 punkti
6.koht -Anneli Plaado Voorelt 25 punkti
7.koht – Kaire Elias Elvast 25 punkti
8.koht- Katrina Kaska Pärnust 17 punkti
9.koht – Erika Ristisaar 11 punkti

Aitäh, naised, kaasahaarava võistluse eest! 

Ja pärast naisi ootasid oma võistlemise järge 9 tugevat meest Eestist ja Lätist, kes kell 14.00 võistlustulle sööstsid. Mehed võistlesid samuti viiel alal. Alustuseks tuli enda järel vedada rekkat, siis kanditi traktori rehvi, kõnniti 270 kilogrammi kaaluva raamiga käte otsas 40 meetrit ning kohe pärast seda 330 kilogrammi kaaluva meremehe raamiga turjal 40 meetrit. Võistluse lõpetuseks tehti apollon kangiga, mis kaalus 235 kilo, jõutõmbeid korduste peale. Meeste võistlus ei jäänud põnevuse poolest mitte kuidagi alla naiste võistlusele ning lõppjärjestus selgus alles võistluse lõpuminutitel.
Tänane paremusjärjestus sai selline :
1.koht – Ervin Toots – 49 punkti
2.koht- Taavi Toom – 43,5 punkti
3.koht – Kaido Kuusik 32 punkti
4.koht- Janis Krumins 31 punkti
5.koht- Tanel Kuusemaa 30 punkti
6.koht – Ricards Buzinskis 25 punkti
7.koht- Ahto Milder 23,5 punkti
8.koht – Mattias Viljamaa 21 punkti
9.koht – Tiit Kallavus 15 punkti

Aitäh, mehed, teilegi ülipõneva võistluspäeva eest!

Üldarvestuses juhib pärast kahte etappi naistest 19 punktiga Marianna Bogdanova, talle järgneb 17 punktiga Maarika Silm ja siis tulevad võrdsete punktidega Maria Mekk ja Mairi Mitt – mõlemal 13 punkti.

Ja meestest juhib Ervin Toots 20 punktiga, talle järgnevad lätlane Janis Krumins 15 punktiga ja Kaido Kuusik 14 punktiga.

Täna hommikul saime Tartust kaasa ka ahjusoojad kringlid, mille oli meile varahommikul valmistanud Krista Küpsetised. Oleme ääretult tänulikud selle eest, sest tänu nendele imemaitsvatele kringlitele pidasime pika võistluspäeva kenasti vastu 

Ilmataadiga me hetkel veel kokkuleppele pole saanud, et ta suudaks meile tagada nii sooja kui ka vihmata ilma- kahte asja ikka korraga ei saa  Kui võistlusplatsi ette valmistasime, siis kallas vihma, aga võistluste alguseks sadu lakkas ja vahepeal paistis isegi päike. Seega peame vist lõppkokkuvõttes rahul ja tänulikud olema 

Meie suur tänu kuulub ka Jõgeva publikule! Juba eelmisel aastal panime tähele, et Jõgeval on ääretult toredad pealtvaatajad ning see innustas meid ka tagasi tulema. Tänane publik oli samuti võrratu- aitäh! 

Meie suurimad tänud kuuluvad meie toetajatele ja meie meeskonnale. Suur aitäh nimisponsor EVIKO, suurtoetatajad : Heinzbau, Sportland EestiBaltyre Eesti, Saku Õlletehas, Waksal Ekspress Jõgeva Vald, Varna OY
Toetajad: Laisholm Pubi, Scania, TK1 OÜ, C.T.GRUPP, Dava Foods Estonia, Granitman, LANDHAUS. Fitlife, OÜ Hellar & Pojad,KOMMIPOMMSK Jõusport.

Ja loomulikult ei oleks need võistlused võimalikud ilma meie ägeda meeskonnata – Märten, Riivo, Indrek, Janno, Rain, Kadi , Sander- aitäh teile!! Täname ka kohtunikke Markust ja Kaidot!

Tänasel võistlusel oli kohal ka Reporter ja homme õhtul saab meie võistlust näha Kanal 2 uudistesaates kell 19.00 

Aga meie rõõmustame juba järgmise laupäeva üle, sest siis kohtume Põlvas, et välja selgitada Põlva Pull ja Põlvamaa Rammunaine 2019. Võistlus toimub Põlva keskväljakul algusega kell 14.00- kell 14.00 võistlevad naised ja kell 16.00 alustavad mehed.

Kohtumiseni juba nädala pärast!

Sportlikku meelt ning toredat uut nädalat!

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid