Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EESTIMAA RAMMUMEES JA RAMMUNAINE 2020

11. juulil selgusid Elvas, Arbi järve ääres Eestimaa Rammunaine 2020 ja Eestimaa Rammumees 2020. Toimus EVIKO Rammusarja II etapp. Tormises ja tuulises Elvas Arbi järve ääres olid võistlemas 5 meest ja 4 naist. Naised võistlesid viiel alal ja mehed kuuel alal. Naiste aladeks olid rehvi kantimine, kohvrite kandmine, palgi tõukamine max raskuse peale, raskustega(liivakotid ja tünn) jooks ja atlaskivide tõstmine üle meremehe raami. Mehed võtsid lisaks rehvi kantimisele, kohvrite kandmisele, 4 eriraskusega palgi surumisele ja atlaskivide tõstmises mõõtu veel raskuse eeshoidmises ja raskuse heitmises üle 4,5 meetri kõrgusest raamist.
Põneva võistluspäeva tulemused on järgmised:
Eestimaa Rammunaine 2020
1. koht Maarika Silm
2. koht Helena Veelmaa
3. koht Viivi Järve
4. koht Kaire Elias

Eestimaa Rammunaine 2020 PROTOKOLL

Eestimaa Rammumees 2020
1. koht Ervin Toots
2. koht Kaido Kuusik
3. koht Taavi Toom
4. koht Kevin Martihhin
5. koht Kaarel Kaldvee

Palju õnne, Maarika ja Ervin võidu puhul!

Suur tänu kõikide võistlejatele, pealtvaatajatele, kaasaelajatele ja meeskonnale, kes vaatamata suurele tuulele ja üsnagi ekstreemsetele ilmastikuoludele võistluspäeva lõpuni vastu pidasid!

Suur tänu meie toetajatele, kelle toeta me võistlusi korraldada ei saaks. Aitäh

Elva vald, Tartumaa Spordiliit, Eesti Kultuurkapital, Baltyre Eesti, DAVA FOODS, Sportland Eesti, Under Armour, Wendre AS, 24-7fitness.ee, Saku Õlletehas, Mõõgavõitlusselts, Granitman, Gruusia restoran Kolhethi, FitLife Tartu, HJH veod, Marepleks OÜ, C.T.Grupp, Tartekplus, TV6, SK Jõusport.

 

Jõuspordi meeskond
Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid