Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Kuidas osta Stebby pilet SK Jõuspordi Tartu saali?

käsi hoidmas mobiiltelefoni, millel on stebby äpp'i logo ja slogan seletamaks kuidas osta stebby pilet sk jõuspordi tartu saali

Mis on Stebby?

“Stebbys leiab üle 7000 heaoluteenuse, valikuid taastusravist hoolitsusteni, spaadest meditsiiniteenusteni ning treeningutest toitumiseni. Igaühele oma, sest meil kõigil on erinevad soovid ja vajadused”. Nii on kirjas nende enda kodulehel olevas artiklis.

 

Just nii. Ja nüüd saab Stebby hüvesid kasutada ka SK Jõusport Tartu saalis. Kui Sinu tööandjal või ettevõttel on Stebby leping, siis oled oodatud läbi Stebby keskkonna meie juurde. Meie teised saalid (Rõngu, Elva, Puhja) on seal juba varem olemas koos võimalusega tellida sealt toitumiskava või lausa treener, koos jõusaali varustusega endale koju või firmaüritusele.

 

Milliseid treeninguid Jõusport Tartu saali läbi Stebby osta saab?

Pakume Stebby keskkonnas järgmisi treeningute pääsmeid:

 • Personaaltreening (5x + treeningkava koostamine 3.kuuks) – 150€
 • 90 päeva pakett (treeni 24/7 endale sobival ajal) – 100€
 • 30 päeva pakett (treeni 24/7 endale sobival ajal) – 38€
 • Naiste jõutreening koos treeneriga 2x nädalas 30 päeva – 42€
 • Ringtreening 3X nädalas 30 päeva E, K ja R kell 19.00-20.00 – 52€
 • Meeste jõutreening koos treeneriga 2x nädalas 30 päeva – 42€

2 võimalust kasutada Stebby võimalusi Tartu saali pääsemiseks.

Stebby teenust on võimalik Tartu Jõuspordi saalis kasutada kahte moodi. Palun loe hoolikalt, mida pead tegema, et pääseksid saali treenima. 

Stebby teenuse kasutamise juhend variant 1:

 1. Osta Stebby keskkonnast Tartu Jõuspordi teenus ja saades selle teenuse kohta vastava koodi palun edasta KINDLASTI saadud kood meiliaadressile tartujousport@gmail.comvastasel juhul ei saa me aktiveerida teenust Stebby kaudu.
 2. Lisa koos koodiga sellele saadetavale e-mailile palun ka oma nimi, isikukood ja kontakttelefon. Seejärel saame aktiveerida sulle Jõuspordi kaardi, millega pääsed Tartu saali uksest sisse, et  kasutada soetatud jõusaali teenust.
 3. Väljastame sulle Jõusport kaardi, mille saad kätte Tartu Jõuspordi saalist aadressil Tartu, Riia 136a. Kontakt Mihkel Jalajas tel nr: 5561 6443

Stebby teenuse kasutamise juhend variant 2:  

 1. Edastad enda kohta info (nimi, isikukood ja kontakt number ja teenus mida soovite soetada) meilile tartujousport@gmail.com 
 2. Seejärel aktiveerime sinu valitud teenuse Stebby keskkonnas ja aktiveerime sulle eraldi klubi kaardi millega pääsete kasutama jõusaali teenust.
 3. Kaardi saad kätte Tartu Jõuspordi saalist aadressil Tartu, Riia 136a. Kontakt Mihkel Jalajas tel nr: 5561 6443
  Kui tuled treeningule, anna sellest aegsasti teada, et teaksime ukse peale vastu tulla.  

Kokkuvõte - kuidas osta Stebby pilet SK Jõuspordi Tartu saali?

Nagu selgitasime, siis on sul 2 varianti, kui soovid kasutada Stebby hüvesid. Variant 1 tähendab, et ostad Stebby-st ise pileti ja saadad meile koodi. Variant 2 tähendab, et seda teeme meie, kui kõik vajalik info on meil sinu kohta olemas. Mõlemal juhul pääsed saali sisse 24/7 jooksul ühe korra Jõusport kaardi abil. 

Tulevikus saab olema võimalik kõik kohe Stebby keskkonnas vormistada, seniks palume kannatust ning mõistvat suhtumist. 

Jõusaal asub Tartus Riia 136a.

 

Otsetee Jõusport saalideni Stebby keskkonnas

Jaga postitust sotsiaalmeedias:

Veel uudiseid