Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

meist-janne-ja-peeter-aan

Meie lugu

MTÜ  Jõusport on ametlikult loodud 2018. aasta veebruaris, kuid meie tegevuse ajalugu ulatub juba paarikümne aasta tagusesse aega. Spordiklubi Jõusport asutaja ja hing on endine tegevsportlane ning praegune Sisekaitseakadeemia õppejõud Peeter Aan, kes on pärast võistlemisega lõpparve tegemist pühendanud ennast noortetreeningutele ning võistluste korraldamisele. Spordiklubi veab ta koos oma abikaasa Jannega ning klubi tegevusse on kaasatud ka pere seitse last.
 
Rammuvõistluste korraldamisega alustasime juba 2003. aastal. Just siis sai alguse Lõuna-Eesti Vägilase võistlus, mis 2022. aastal tähistab 20. aasta juubelit. Alates 2017 aastast korraldame rammusarja naistele ja meestele ning 2018. aastast Eestimaa Jõumänge, millest on välja kasvanud Under Armour Powertrack sari. 
 
Jõusport on viimaste aastatega kasvanud Eesti suurimaks ja mitmekülgsemaks raskejõustikuklubiks Eestis. Lisaks rammusarjale ja Powertrack sarjale pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele treenimisvõimalusi Elvas, Rõngus ja Puhjas. Meie klubides juhendavad lapsi noored ja vahvad treenerid. Toimuvad üldfüüsilised ja mängulised jõutreeningud, jõutõstmise ja klassikalise tõstmise treeningud. Osaleme aktiivselt jõutõstmise ja tõstmise võistlustel ning korraldame nendel aladel ka ise võistlusi. 
 
2022 aasta veebruaris alustas tegevust Jõusport Naisteklubi. Naisteklubi eesmärgiks on pakkuda naistele jõusaali treeninguid koos juhendamisega, käia koos matkamas, tutvuda erinevate liikumisviisidega ning korraldada vahvaid ühisüritusi. Ühe lisategevusena aitab Jõusport korraldada ka suvepäevi ja firmaüritusi pakkudes erinevaid võimalusi sportlikuks tegevuseks ning mõõduvõtmiseks.
 
Meie missiooniks on süstida lastesse, noortesse ja täiskasvanutesse armastust sportlike eluviiside ja raskejõustiku vastu ning pakkuda sportlastele võimalusi ennast erinevatel võistlusplatsidel proovile panna. Eesmärgiks on pakkuda eelkõige häid emotsioone, mis motiveeriks nii treenima kui võistlema. 
 
Oled oodatud meie tegemistest osa saama kodulehe vahendusel! 
 
Janne ja Peeter Aan