Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

Tartu treenerid

TREENER MIHKEL

Mihkel Jalajas, laste-, noorte- ja täiskasvanute treeningud Tartu saalis
Kontakt: 55616443, e-post: tartujousport@gmail.com
 
Mihkel Jalajas on lõpetanud IPT personaaltreeneri koolituse ning omab Personal Trainer EQF level 4 taset. Mihkel omab klassikalise tõstetreeneri EKR 4 taset.
 

Mihkel on tegelenud klassikalise ja jõutõstmisega 15 aastat. Selle aja sisse on jäänud nii tippsportlase karjäär kui ka mõned aastad treeneri ametit. Tehes koostööd Eesti legendaarsemate tõstetreeneritega on Mihkel omandanud head praktilised ja metoodilised oskused andmaks edasi kvaliteetseid ja progresseeruvaid treeninguid. Oma töös lähtub ta individuaalsusest – iga inimene on erinev ning tihti vajab personaalset lähenemist. Miski ei rõõmusta teda rohkem kui näha oma õpilasi saavutamas seatud eesmärke.

Tema poolt läbiviidavate treeningute üldised, olulised eesmärgid on luua järjepidev üldfüüsiline treeningoskus, mida saab saavutada luues keskkonna, kus on pühendunud treener, kes jälgib, arvestab ja motiveerib treeningutel osalevaid sportlasi. Oluline osa üldpildist on üldfüüsiline valmisolek, kehaline tervis ning võimalus areneda püstitatud eesmärkide suunas- see kõik kandub edasi teistesse eluvaldkondadesse, mille tulemus on edukas, aktiivne ja arenev inimene.

Mihkel aitab sind treeningutel Tartu saalis Riia 136A.

Spordiklubi jousport treener Tarmo Mitt treenimas biitsepseid.

TREENER TARMO

Tarmo Mitt –  treener Tartu saalis – Riia 136A.
Kontakt: tarmomtt@hot.ee


Jõu- ja lihastreeningud algajatest kuni professionaalsete sportlasteni. Aitan omandada korrektsed harjutuste tehnikad. Koostan treeningkavad vastavalt eesmärkidele. Bodybuilding, jõutõstmine, funktsionaalne treening, taastusravi.

Hariduskäik:
2001 a. lõpetasin Tartu Ülikool Kehakultuuri Teaduskonna Raskejõustiku erialal.
2007 a. täiendasin end Füstenfeldbrucki Spordikoolis Saksamaal.

Treener alates 1997.

Tegelenud võistlustasemel spordialadega: džuudo, kulturism, klassikaline tõstmine, jõutõstmine, armwrestling, rammumees.

Parimad tulemused:

6x Eesti meister jõutõstmises
5x Eestimaa Rammumees
2006 The Worlds Strongest man võistluse 5. koht https://www.youtube.com/watch?v=tLxia4CBSHU