Peeter Aan: +372 520 2842 | E-mail: skjousport@gmail.com

EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2021 – I etapp

12. juunil sai EVIKO Rammusari 2021 võimsa avapaugu Valgas, kuhu olid võistlema tulnud 10 naist ja 11 meest. Võisteldi viiel alal: rekka(mehed)/auto(naised) vedamine, palgi tõstmine, rehvi kantimine, raskuse ees hoidmine ja timberi raami kandmine. Nii nagu ikka võistlustel tuli ka täna ette õnnestumisi ja ebaõnnestumisi, aga kõik osalejad jäid terveks ning võistlesid kenasti lõpuni- see on kõige olulisem. Pingelise ja tasavägise võistluspäeva lõppjärjestus kujunes selliseks:

NAISED:

1. koht Maarika Silm, 44 punkti. Maarika on eelmise hooaja üldvõitja ning pärast esimest võistlust võib arvata, et käesoleva hooaja eesmärgiks on tiitli kaitsmine.

2. koht Anni Kurik, 36 punkti. Vaatamata esimese ala ebaõnnestumisele seisis Anni võistluse lõpuks pjedestaali teisel astmel.

3. koht Birgit Malm, 35 punkti. Kuni viimase alani teisel kohal püsinud Birgit pidi viimase ala järel siiski oma koha loovutama ning viis koju kolmanda koha karika.

4. koht Helena Veelmaa, 33 punkti. Jõuspordi meeskonna liige ning Eesti valitsev meister jõutõstmises jäi küll täna esikolmikust välja, kuid pakkus kahtlemata tugevat konkurentsi.

5. koht Marelin Jüriado(SK Jõusport), 32 punkti. Kõigest 14-aastane Marelin saavutas eelmisel laupäeval ülekaaluka võidu Jõuspordi Rahva Rammusarjas ning tuli täna kätt proovima ka Eviko Rammusarjas. Marelin oli kahtlemata vääriline vastane kõikidele naistele.

6. koht Kaire Elias(SK Jõusport), 25 punkti. Ema- tütre võistluses jäi täna peale ema Kaire, sest temal oli ette näidata üks teine koht võistlusalade arvestuses ning nii ta võrdsete punktidega ka 6-nda koha koju viis.

7. koha saavutas tütar Kadi Kertu Elias(SK Jõusport), samuti 25 punktiga.

8. koht Viivi Järve, 18,5 punkti

9. koht Lenneli Oks, 15 punkti

10. koht Teini Piibemaa 11,5 punkti

Meeste võistlus oli samuti täis üllatusi ning iga ala järel muutus ka paremusjärjestus, mis päeva lõpuks kujunes järgmiseks: